Українсько-російсько-англійський словник зі зварювання містить близько 12000 найуживаніших науково-технічних термінів зі зварювання та споріднених технологій.

Створення Словника зумовлене нагальною потребою вчених, фахівців та студентів, які спеціалізуються у галузі зварювання, оволодіння сучасною науково-технічною термінологією, необхідністю забезпечення уніфікації та стандартизації української та міжнародної термінології. У Словнику максимально повно відображено все багатство термінологічної системи зварювальної науки і техніки, поповнення її одиницями, що називають нові явища та фіксують останні досягнення науки, техніки і технології.

Словник орієнтований на нормативну термінологію. Це забезпечується :

Словник розрахований на інженерно-технічних працівників, студентів та перекладачів, які працюють з технічною літературою.

У роботі над Словником брали участь провідні фахівці Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України, зварювальних кафедр вищих навчальних закладів України та вчені Інституту української мови НАН України за сприяння Комітету наукової термінології НАН України. Лінгвістичне опрацювання тексту Словника, розробку програмного забезпечення та створення його електронної версії здійснено науковцями Українського мовно-інформаційного фонду НАН України.

Автори-укладачі: О. С. Осика, Л. О. Симоненко, Л. С. Філоненко, Н. Г. Хоменко.

Відповідальний редактор: канд. техн. наук В.М. Бернадський

Редактор-лексикограф англійського реєстру слів: Т. К. Василенко

Лінгвістичне редагування та комп'ютерна технологія: В. А. Широков, Н. М. Сидорчук, К. М. Якименко, О. Г. Рабулець, В. В. Чумак, Л. Л. Шевченко, І. В. Шевченко, Г. М. Ярун